By: Admin On: Lipiec 02, 2018 In: Uncategorized Comments: 0

Te wakacje przeżyjecie w rytmach Bluesa, Jazzu, Piosenki aktorskiej i musicalowej.
Odpłyniecie w rytmach Ballady i poczujecie moc muzyki Gospel.
A to wszystko podczas Letniej Szkoły BSP!

Letnia Szkoła BSP, to warsztaty skierowane do osób w każdym wieku chcących przeżyć niesamowitą podróż po gatunkach muzycznych!
Każde zajęcia będą poprzedzone ćwiczeniami oddechowymi, dykcyjnymi i tonacyjnymi. Nad przebiegiem spotkań będą panować trenerki wokalne- Klaudia Miszczyk oraz Magdalena Leśniak!

Warsztaty będą prowadzone w grupach około 10-osobowych!

Zapraszamy Was w każdą środę od 18.07.2018, do 29.08.2018, o godz. 16:30 do Szkoły Muzycznej – Bielskie Studio Piosenki, w Bielsku-Białej na ul. Barlickiego 15, piętro II, sala 27.
Na każde zajęcia obowiązują oddzielne zapisy, dzięki czemu możecie wybrać tylko te, które Was interesują!

Tematy warsztatów:
18.07.2018 – Przygotowanie aparatu mowy i ciała do śpiewu. Gospel.
(Prowadząca: Klaudia Miszczyk)
25.07.2018 – Ruch sceniczny i autoprezentacja. Piosenka musicalowa.
(Prowadząca: Klaudia Miszczyk)
01.08.2018 – Praca ze sprzętem scenicznym i estetyka śpiewu. Jazz.
(Prowadząca: Magdalena Leśniak)
08.08.2018 – Praca nad oddechem. Ballada.
(Prowadząca: Klaudia Miszczyk)
14.08.2018 – Podstawy harmonii i kształcenia słuchu. Blues.
(Prowadząca: Magdalena Leśniak)
22.08.2018 – Sterowanie emocjami w muzyce. Piosenki aktorska.
(Prowadząca: Magdalena Leśniak)
29.08.2018 – Podstawy akompaniatorstwa. Improwizacje wokalne.
(Prowadząca: Magdalena Leśniak)

Magdalena Leśniak – wokalistka estradowa z kilkuletnim doświadczeniem scenicznym. Trenerka wokalna i nauczycielka gry na pianinie. Absolwentka Zespołu Szkół Muzycznych im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej w klasie fortepianu i Prywatnej Szkoły Muzyki Rozrywkowej „Nice Noise” w Katowicach w klasie wokalu. Obecnie poszerza swoje umiejętności w Akademii Musicalu i Muzyki Rozrywkowej „Cool Music School” w Katowicach. Wokalistka w chórze Soul Hinters Gospel Choir. W jej dotychczasowym dorobku artystycznym można uwzględnić m.in. członkostwo w zespole wokalnym musicalu „Karol”, którego premiera odbyła się w zeszłym roku na krakowskiej Tauron Arenie, uczestnictwo w projektach studyjnych czy koncerty ze znanymi osobistościami polskiej muzyki estradowej. Potrafi motywować uczniów do działania.

Klaudia Miszczyk – Trenerka wokalna, wokalistka, artystka estradowa. Swoje umiejętności muzyczne oraz teatralne kształciła w Pałacu Młodzieży w Katowicach, Studium Wokalno-Baletowym w Gliwicach, na zajęciach indywidualnych oraz wielu warsztatach muzycznych. Chórzystka Soul Hunters Gospel Choir oraz wokalistka w zespole Reggae. Współpracowała z Teatrem Małym w Tychach, Gliwickim Teatrem Muzycznym oraz Polskim Teatrem Historii przy spektaklach muzycznych oraz dramatycznych. Znana z takich produkcji musicalowych jak „The Best of Whitney” w Rybniku, „Franciszek – wezwanie z Asyżu” którego premiera miała miejsce w Spodku oraz musicalu „Karol” realizowanego w Tauron Arenie Kraków. Współzałożycielka Stowarzyszenia Power Of Soul. Jako studentka Psychologii wykorzystuje zdobytą wiedzę do pracy z tremą oraz brakiem pewności siebie na scenie.

Koszt jednorazowego udziału w warsztatach to zaledwie 10zł!

Zapisz się już dziś!
Liczba miejsc ograniczona.
biuro@studiopiosenki.com

Trackback URL: http://studiopiosenki.com/index.php/letnia-szkola-bsp-czyli-wielka-promocja-na-warsztaty-wokalne/trackback/

Leave reply:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *