Konstancja-Tytoń

Konstancja-Tytoń

Trener

Info wkrótce.

Angelika-Niedośpiał-Jóźwiak

Angelika-Niedośpiał-Jóźwiak

Trener

Info wkrótce.

Jakub Żemła

Jakub Żemła

Trener Gitary

Info wkrótce.

dr Małgorzata Jachacz – Łopata

Małgorzata Jachacz - Łopata

Instruktorka Yogi

Fizjoterapeutka, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, nauczyciel akademicki, instruktor pilates, jogi i nordic walking.

Krzysztof Lubecki

Krzysztof Lubecki

Trener perkusji i pianina

Uczy gry na pianinie/klawiszach i perkusji. Całe życie spędził z muzyką. Obecnie klawiszowiec zespołu rockowego 4-Generacje. Ukończył Szkołę Muzyczna na instrumencie perkusja. Ma ponad 30 lat doświadczenia jako muzyk i posiada na swoim koncie sukcesy edukacyjne w zakresie gry na perkusji.

Agnieszka Pysz

Agnieszka Pysz

Instruktorka tańca i trenerka śpiewu

Absolwentka specjalności Rytmika i przedmioty ogólnomuzyczne Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. W 2014 roku ukończyła z wyróżnieniem Studium Wokalno-Baletowe w Gliwicach zdobywając tytuł Aktora Scen Muzycznych. W swojej pracy łączy umiejętności taneczne i wokalne z metodą rytmiki Emila Jaques-Dalcroze'a. Posiada wieloletnie doświadczenie w sztuce teatralnej i wokalnej.

Barłomiej Mieszczak

Bartłomiej Mieszczak

Trener gry aktorskiej i tańca

Bartłomiej Mieszczak - trener tańca, pracy z ciałem, aktorstwa. W Lipcu 2019 ukończył Akademię Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu na kierunku Aktorstwo ze specjalizacją Aktor Teatru Tańca. Interesuje go połączenie teatru dramatycznego z teatrem tańca oraz rozwój ciała i umysłu człowieka poprzez działania improwizacyjne. Prowadzi zajęcia z tańca współczesnego, improwizacji tanecznej,podstaw gry aktorskiej i autoprezentacji.

Klaudia Miszczyk

Klaudia Miszczyk

Trener wokalny

Trenerka wokalna,wokalistka, artystka estradowa. Swoje umiejętności muzyczne oraz teatralne kształciła w Pałacu Młodzieży w Katowicach, Studium Wokalno-Baletowym w Gliwicach, na zajęciach indywidualnych oraz wielu warsztatach muzycznych. Chórzystka Soul Hunters Gospel Choir. Współpracowała z Teatrem Małym w Tychach oraz z Polskim Teatrem Historii przy spektaklach muzycznych oraz dramatycznych. Znana z takich produkcji musicalowych jak „The Best of Whitney” w Rybniku, „Franciszek – wezwanie z Asyżu” którego premiera miała miejsce w Spodku oraz musicalu „Karol” realizowanego w Tauron Arenie Kraków. Ukończone studia z Psychologii wykorzystuje zdobytą wiedzę do pracy z tremą oraz brakiem pewności siebie na scenie.

Małgorzata Stasiaczek

Małgorzata Stasiaczek

Dyrektor szkoły, Trener Wokalny