Katarzyna Pieron

Katarzyna Pieron

Dyrekcja Szkoły

Małgorzata Stasiaczek

Małgorzata Stasiaczek

Dyrekcja Szkoły

Klaudia Miszczyk

Klaudia Miszczyk

Trenerzy

Klaudia Miszczyk - Trenerka wokalna,wokalistka, artystka estradowa. Swoje umiejętności muzyczne oraz teatralne kształciła w Pałacu Młodzieży w Katowicach, Studium Wokalno-Baletowym w Gliwicach, na zajęciach indywidualnych oraz wielu warsztatach muzycznych. Chórzystka Soul Hunters Gospel Choir. Współpracowała z Teatrem Małym w Tychach oraz z Polskim Teatrem Historii przy spektaklach muzycznych oraz dramatycznych. Znana z takich produkcji musicalowych jak „The Best of Whitney” w Rybniku, „Franciszek – wezwanie z Asyżu” którego premiera miała miejsce w Spodku oraz musicalu „Karol” realizowanego w Tauron Arenie Kraków. Jako studentka Psychologii wykorzystuje zdobytą wiedzę do pracy z tremą oraz brakiem pewności siebie na scenie.

Magdalena Leśniak

Magdalena Leśniak

Trenerzy

Magdalena Leśniak - trenerka gry na pianinie i trenerka wokalna. Swoje umiejętności kształtowała w Zespole Szkół Muzycznych im.Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej w klasie fortepianu Agnieszki Spalińskiej, Prywatnej Szkole Muzyki Rozrywkowej I i II stopnia Nice Noise w Katowicach w klasie wokalnej. Śpiewa w chórze Soul Hunters Gospel Choir. Jest także studentką Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Doradztwo Filozoficzne i Coaching. Potrafi motywować uczniów do działania.
Tomasz Madzia

Tomasz Madzia

Trenerzy

Tomasz Madzia - trener gry na gitarze klasycznej, akustycznej i elektrycznej na poziomie podstawowym, średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Półfinalista programu Must Be The Music.