StudioPiosenki.com – Szkoła śpiewu Bielsko-Biała

Autorska metoda Małgorzaty Kanik-Graboń – METODA MAŁYCH KROKÓW

MMK, czyli Metoda Małych Kroków to autorska metoda nauczania śpiewu z elementami terapii. Opracowywana w trakcie 10-lat doświadczenia w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi przez Małgorzatę Kanik – Graboń.

Głównym założeniem metody jest edukacja i rozwój umiejętności wokalnych u każdego ucznia, bez względu na predyspozycje. Przeszkodą nie jest wiek, fałszowanie, problemy psychiczne lub nieśmiałość. 

Motto, które przyświeca naszej szkole brzmi: „Śpiewam, bo mogę!”

Możesz śpiewać Ty lub ktoś inny. Może robić to każdy, kto ma taką wolę, chęci i komu sprawia to radość. Warto mieć marzenia i cele i realizować je dzięki systematycznym treningom. Nasza szkoła pomaga w realizacji marzeń dzięki solidnej dawce wiedzy i empatycznemu podejściu do uczniów.

Pracę trenera można porównać do pracy krawca, który zanim uszyje materiał najpierw pobiera miarę ze swojego klienta. Takim klientem jest dla nas każdy uczeń. Podczas pierwszych zajęć sprawdzamy jak brzmi głos, jak szeroka jest skala, jak słyszy uczeń.

Dzięki indywidualnemu podejściu w nauczaniu techniką MMK możliwe są postępy nawet w mniejszych grupach do 10 osób.  Każda osoba jest przesłuchiwana osobno.

Głos jest szczególnie delikatny i silnie powiązany z psychiką człowieka. Nigdy nie krytykujemy uczniów. Po prostu wskazujemy im różne rozwiązania, których sami nie zauważali.

Treningi czynią nas wielokrotnymi zwycięzcami.

Małgorzata Kanik

Nasi trenerzy to osoby z pasją, traktujący innych z  życzliwością, empatyczni, kochający muzykę i ludzi, czynnie koncertujący.

Warto wybrać się na pierwsze bezpłatne zajęcia aby poczuć magiczny klimat lekcji i wybrać się z nami w niesamowitą muzyczną podróż.

ZABRZMIJ Z NAMI LEPIEJ!