StudioPiosenki.com – Szkoła śpiewu Bielsko-Biała

Wasze opinie są dla nas najważniejsze 😉 

Szkoda, że za moich czasów nie było takiej szkoły. Cudownie jest patrzeć, jak moja córka rozwija się muzycznie pod okiem Nauczycielki. A koncerty uczniów są super !

Katarzyna Gallina

Lekcje śpiewu u Gosi to czysta przyjemność. Potrafi dać "wycisk", ale uczy też, jak się otworzyć i jak się zrelaksować 🙂. Gosia ma talent pedagogiczny, ma świetne podejście zarówno do dzieci, jak i do dorosłych. Polecam!!!!

Maria Zawada

Małgosia dzieliła przez jakiś czas z nami biuro;) Dzięki temu słyszeliśmy, jak niesamowite postępy robią jej uczniowie. Do tego duża dawka mądrej motywacji i wsparcia dzieci;)

Ela Legoń

Bardzo miła atmosfera, dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy związanych ze śpiewem. Polecam ❤️!

Wiktoria Zeman

Bardzo miła kadra nauczycielska, pomocni i zrozumiali a także zawsze starają się pomóc, na początku gdy zaczynałem u pani Konstancji nie mogłem się otworzyć a teraz jest coraz lepiej, w takiej szkole warto szlifować swój talent.

Łukasz Szmiglo Szmigielski

Trafiłam wraz z dwójką dzieci na warsztaty piosenki. Każde kolejne zajecia są rewelacyjne. Pokazują nam nie tylko różne style muzyczne, ale także uczą jak zachowywać się na scenie, jak walczyć z trema, jak pracować z mikrofonem. Zdradzają jak ważna jest mowa ciała, mimika, tembr głosu, dykcja. Wpisują się w nurt pewnego znanego hasła "Śpiewać każdy może. Trochę lepiej lub trochę gorzej". Dodają nam odwagi i pewności siebie. Super !! Brawo Wy;).

Katarzyna Fidyt

Po dwóch latach nauki w Harmony  Studiu Piosenki widzę, że w żaden sposób nie mogłam rozwinąć się w ten sposób sama. Nie mówię tylko o rozwoju wokalnym, ale także o pewności siebie na scenie, której było mi brak. Nauczycielki, które spotkałam na swojej drodze pokazały mi mnóstwo rzeczy w muzyce i w moim własnym głosie, polecam każdemu, kto się zastanawia nad wokalem lub instrumentem

Klaudia Rozmus

Pierwszą lekcję odbyłam w tej szkole, bardzo dobra atmosfera dodała mi odwagi, a organizowane koncerty to świetna przygoda. Nauczyciele są na wysokim poziomie i prowadzą profesjonalne zajęcia, polecam = )

Diana Pilarczyk

Świetna atmosfera, świetni ludzie i super nauczyciele!;) Dostrzegam efekty i jestem bardzo zadowolona po tych kilku miesiącach muzycznej pracy 😉 Bardzo polecam !

Martyna Janik

Mam bardzo pozytywne odczucia już po pierwszych konsultacjach, na których byłam niedawno:) Wyszłam podbudowana indywidualnym podejściem pani Klaudii, podkreśleniem i skupieniem się na walorach mojego głosu i zaproponowaniem już przy pierwszym spotkaniu odpowiedniego dla mnie repertuaru 🙂

Anna M-n

Moja przygodę ze szkołą spiewu zaczęłam 2 lata temu i juz na pierwszych zajeciach bylam pozytywnie zaskoczona. Kadra swietnie wykwalifikwna i chetna do pomocy. Uwielbialam kazda minute spedzona na zajeciach. Bardzo polecam wszystkim którzy lubia i chca spiewac bo na prawde warto!

Edyta Jarzyna

Córka chodzi na lekcje śpiewu bo Harmony Studia Piosenki juz od 3 lat, bardzo szybko się rozwija muzycznie dzięki świetnym instruktorom zaangażowanym w swoją pracę, zarówno pani Małgosia jak i pani Ania lubią pracować z młodzieżą i potrafią złapać z nimi dobry kontakt, zawsze pomocne przy wyborze piosenek dobranych do danego ucznia, miła atmosfera na wspólnych koncertach, zachęcam do lekcji w Studiu Piosenki Harmony

Katarzyna Garbień

Krótki czas - niesamowite postępy. Jeśli szukacie przemiłej osoby która nauczy was śpiewu, emisji głosu, pracy z mikrofonem i wielu innych ciekawych rzeczy, przeprowadzi zajęcia w interesujący sposób i będzie otwarta na muzykę całym sercem to DOBRZE TRAFILIŚCIE. Polecam wszystkim!

Marta Mościska

Lekcje są prowadzone świetnie , w pełni profesjonalnie i jako uczeń nie mógłbym o lekcjach powiedzieć nic złego 🙂 Wszyscy którzy się wahają nad tym, czy warto chodzić na takie lekcje - TAK, WARTO!

Filip Kądziołka